Keď nejde o život, ide o zábavu

Táto hra nebolí ani nefarbí
O Laser WarsMám záujem

Kde môžete hrať

Downtown aréna

PRIEVIDZA

Laser Wars

BRATISLAVA

Rača Bunker

BRATISLAVA

Hra vonku

SLOVENSKO

Čo je to Laser Wars

Laser Wars, nový typ laser tag hry je akčná prestrelka, ktorá kombinuje počítačové hry ako Counter-Strike s hrami typu Paintball a Airsoft, s tým rozdielom, že táto hra nebolí ani nefarbí. Je to skvelá zábava pre každého.

Hráči dostanú reálnu repliku zbrane s dostrelom do 500 m a čelenku, na ktorej sú štyri senzory, do ktorých sa protihráčom snažíš zasiahnúť. Tento systém je mobilný a preto to je najviac vhodný ako outdoor Laser tag.

Máme pre Vás pripravené množstvo scenárov, v ktorých má každý člen tímu svoju úlohu. Možnosti sú neobmedzené a preto Vás táto hra neprestane baviť. Momentálne môže hrať naraz až 30 hráčov.

Z hry dostaneš podrobné štatistiky a môžeš získať rôzne tituly, ako sú:

Warrior

Získal si najvyššie hodnotenie v tabuľke

Destroyer

Dal si najviac zásahov do súpera

Kamikadze

Bol si najviac krát zabitý

Invulnerable

Dostal si najmenej zásahov

Sniper

Mal si najlepšiu presnosť na počet vystrelených nábojov

Rambo

Vystrieľal si najviac nábojov

Hraj rôzne scenáre

Team Deathmatch
V tejto hre bojujú dva tímy proti sebe a snažia sa získať čo najväčšie skóre. Aby si získal čo najväčšie skóre musíš dať čo najviac zásahov, dostať čo najmenej zásahov a mať čo najmenej výstrelov do prázdna. Každý tím ma svoju oživovaciu základňu s neobmedzením počtom oživení. Prvá úroveň hry Team Deathmatch, nie je ani tak scenárová hra, je to však prvý level našej hry. Touto prvou úrovňou musí prejsť každý hráč, ktorý nás navštívi. Tento typ hry je ideálny na zoznámenie sa s hrou a priestorom, alebo na rozohriatie sa pred ďalšou úrovňou hry. Samozrejme, ani skúsenejších hráčov nikdy neomrzí dobrá prestrelka.
Checkpoint Charlie
Je to boj o územie v ktorom ide o čas! Musíš ovládnuť a udržať územie. V strede ihriska je umiestnený checkpoint, ktorý obsadíte výstrelom do určeného miesta. Strieľať sa dá iba zblízka, čiže sa vám musí podariť sa k nemu dostať. Po výstrele do checkpointu sa rozsvieti farbou tímu, ktorý obsadil checkpoint. Tím, ktorý udrží územie dlhšie ako súper, vyhráva kolo. Každý tím ma svoju oživovaciu základňu s neobmedzením počtom oživení. Checkpoint Charlie bol hraničný priechod v Berlíne, patril k najznámejším priechodom rozdeleného Berlína.Na tomto priechode bojovala americká a sovietská armáda. Na základe tejto udalosti bol vytvorený tento scenár v našej hre. Táto hra je zameraná viac na kondičku a tímovu stratégiu.
Bomb defuse
Tím teroristov proti policajtom. Teroristi musia položiť bombu na jednom z bombovísk aby vyhrali musí bomba vybuchnúť. Aby vyhrali policajti, musia zabrániť výbuchu bomby. Tímy sa rozdelia na tím teroristov a tím policajtov. Jeden s teroristov má bombu, ktorú musí položiť na jedno s dvoch určených bombovísk. Ak sa mu to podarí, musí bombu aktivovať zadaním číselného kódu. Po aktivácii začne 40 sekundový odpočet do výbuchu bomby kedy majú policajti ešte čas bombu deaktivovať. Ak teroristu s bombou zabijú bomba zostáva tam, kde ho zabili a vziať ju môže iba iný terorista. Teroristi vyhrávajú ak bomba vybuchne, alebo vyradia s kola všetkých policajtov. Policajti vyhrajú ak zabránia výbuchu bomby alebo vyradia s kola všetkých teroristov. Každý hráč ma na kolo iba jeden život Counter-Strike (skratka CS) je 3D počítačová hra. Táto hra sa môže smelo radiť ku tzv. kultovým hrám. Nie len preto, že vznikla už v roku 1999, no najmä preto, lebo komunita tejto hry patrí medzi najväčšie aj v dnešnej dobe. Áno presne tak! môžeš si u nás zahrať Counter-Strike naživo.
Game of base
Dva tímy bojujú proti sebe. Každý tím má na svojej strane základňu, ktorú musí do konca kola ubrániť. Vyhráva tím, ktorý ubráni svoju základňu a obsadí súperovu základňu. Základňa vysiela v blízkosti 1 metra oživovací signál každých 30 sekúnd pre tím, ktorému základňa patrí. Základňu je možné obsadiť tak, že do určeného miesta vystrelíte 30 zásahov. Obsadenie základne však ešte neznamená koniec. Aby hra skončila, musí byť celý nepriateľský tím zničený, inak má stále šancu získať jednu zo základní. Taktika a rýchlosť je v tejto hre kľúčom k víťaztvu.
Capture the flag
Dva tímy proti sebe. Aby jeden s týmov vyhral, musí druhému týmu ukradnúť vlajku s ich základne. Ak hráč, ktorý drží vlajku zomrie, vlajka zostáva na tom mieste, kde zomrel. Tím, ktorému vlajka patrí, ju nemôže presúvať. Každý tím má svoju základňu, ktorá vysiela oživovací signál každých 20 sekúnd.Vyhráva tím, ktorý ako prvý prinesie do svojej základne nepriateľovú  vlajku.
Last hero
V tejto hre hrá každý hráč sám za seba. Každý hráč má 100 HP a  jeden život. Posledný čo prežije, získava titul last hero a dvojitý život do ďalšieho kola. Hráč ktorý získa najviac titulov last hero vyhráva. Táto hra sa dá hrať v štýle LVL UP, kedy namiesto dvojnásobného života víťaz dostane vylepšenie zbrane
Level up
Dva tími bojujú proti sebe, pričom každý hráč začína na prvom leveli s nastavením zbrene na pištol. V strede ihriska je checkpoint, do ktorého keď strelíte označí sa farbou vasho tímu a zbiera sa pre váš tím čas. Tím, ktorý prvý nazbiera dve minúty vyhráva kolo.  Hráči, ktorý prežijú dostanú ďalší level a sním aj vylepšenie zbrane. Hráči majú na kolo jeden život. Maximálny level je 12 – zbraň s nastavením AWP sniper Tento mód je možné hrať aj ako mód Last Hero – čiže každý sám za seba
Sniper defens
Tím sniperov aktivoval bombu aby odpálil únikový modul. Každý sniper má 75 dmg, 200 HP a má iba jeden žívot. Druhá strana má neobmedzený počet oživení a musí odstrániť všetkých sniperov, aby sa dostali k bombe, ktorú treba deaktivovať. Tím sniperov vyhráva ak odvráti útoky, pokiaľ bomba vybuchne. Druhý tím vyhráva ak stihne do 5 min. bombu deaktivovať.
Kings
Každý tým ma svojho kráľa, ostatný sú pešiaci. Vyhráva tím, ktorý ako prvý zničí druhému tímu kráľa. králi sú najsilnejší a majú zvýhodnené statusy Každý tým ma svojho kráľa, ostatný sú pešiaci. Kráľ má 50 dmg a 1000 HP, má však iba jeden život. Kráľ  má ešte lekárničku s 15x oživením, ktorou môže oživiť svojich pešiakov Ostatný hráči sú pešiaci, ktorý majú 15 dmg a 100 HP. Pešiaci majú základňu, ktorá vysiela oživenie každých 20 sekúnd. Vyhráva tím, ktorý ako prvý zničí kráľa druhému tímu.
Terminátor
Terminatori sa snažia vyhubiť ľudstvo. Aby sa im to podarilo musia zničiť ľudom všetky základne aby sa dostali k ovládnutiu stroja času, ktorý musia aktivovať. Terminátor ma 1000 HP a zraň M249. Terminátori majú vo svojej základni pristroj, ktorý obnovuje ich zdravie doplna ale neoživuje. Ak termiinátor zomrie, respawn má 2 minúty. Strana ľudí musí ochrániť svoje dve základne. Každá základňa sa dá zničiť 30timi výstrelmi na určené miesto a každá základňa má 30 lekárničiek na oživenie celého tímu. Keď sa zo základne vyčerpajú všetky lekárničky, základňa sa eliminuje. Keď ľudia prídu o základne, musia sa oživovať lekárničkou, ktorá oživuje každých 20 sekúnd. Ich Úlohou je však ubrániť stroj času. Ak terminátor vystrelí do stroja času, aktivuje sa 2 min. odpočet. Ak sa im to podarí udržať 2 min. bez prerušenia, terminátory vyhrali. Ak to nestihnú do 30 min. od začiatku hry, vyhráva strana ľudí.
Zombie
Jeden, alebo dvaja hráči začínajú ako zombie, a snažia sa nakaziť ostatných, aby ich pretiahli na svoju stranu. Zombie má 200 HP a rýchle silné streli. Akonáhle zombie zastreli hráča, po 30. sekundách sa hráč premení na zombie a snaží sa nakaziť aj ostatných. Ak zombie zomrie, prechádza na stranu ľudí, kde sa môže oživiť a snaží sa zničiť všetkých zombie. Hra končí ak sú všetci zombie, alebo nezostane žiadny zombie. Kolo trvá 10 min. , vyhráva strana, na ktorej je viac hráčov.
Medal of honor
Máme tu pre vás úplnú pecku v podaní scenárovej hry Medal of Honor. V tejto hre musíte eliminovať nepriateľskú základňu. Musíš si vybrať svoj charakter s ktorým budeš bojovať za svoj tím. Tím musí mať aj svojho Generála a Medika Ostatné charaktery: Sniper, Scout, Assault

Zorganizujeme Vám

Firemné akcie

Radi by ste zorganizovali firemnú akciu, teambuilding alebo inú pracovnú udalosť?

Narodeninové a iné oslavy

Chcete zorganizovať narodeninovú oslavu pre deti, dospelých alebo inú spoločenskú akciu?

Kontakt a rezervácie

Ohľadne objednávok, otázok a špeciálnych požiadaviek nás kontaktujte Telefonicky alebo E-mailom.
+421 904 741 544
info@laserwars.sk